Arnold Schwarzenegger heeft een lange. Michael J. Fox heeft een korte. Madonna gebruikt de hare niet. Bill Clinton gebruikt altijd de zijne. De paus gebruikt de zijne nooit. Wat is het?
5 willekeurige raadsels
Serveren
Wat kun je serveren maar nooit opeten?
Yoda in de tuin
Waarom is Yoda zo'n goede tuinier?
Dief op zee
Een Japans schip verliet de haven en was op weg naar open zee. De kapitein ging wat onderdelen van het schip oliën en deed zijn ring af zodat deze niet beschadigd zou raken. Hij liet hem op de tafel naast zijn kooi liggen. Toen hij terugkwam, was hij verdwenen. Hij vermoedde dat drie bemanningsleden schuldig konden zijn en vroeg hen wat ze hadden gedaan in de tien minuten dat hij weg was.
De kok zei: "Ik was in de keuken het avondeten van vanavond aan het voorbereiden."
De machinist zei: "Ik was in de machinekamer aan het werk om ervoor te zorgen dat alles soepel verliep."
De matroos zei: "Ik was op de mast om de vlag te corrigeren omdat iemand hem per ongeluk ondersteboven had opgehangen."
De kapitein wist meteen wie het was. Hoe?
Met de roltrap
Elke dag neemt Stef de roltrap naar het werk. Als hij stilstaat, duurt het 60 seconden om van beneden naar boven te geraken. Op een dag is de roltrap stuk, dus moet Stef zelf naar boven stappen op de stilstaande roltrap. Dat duurt 90 seconden. Hoeveel seconden zou het duren, mocht Stef aan dezelfde snelheid als voordien naar boven stappen als de roltrap wél werkte? A. 30 B. 32 C. 36 D. 45 E. 75
Meer rijst
Waarom wordt er in China meer rijst gegeten dan in Japan?